top of page

ARCHIV 2014

[3.6.2014]

Je to tu přátelé. BUELL CUP - SEDLČANY, již tuto sobotu - 7.6.
A co je na tom super? Má být krásné počasí a navíc na nás čeká nově připravená trať, takže není co řešit...
UVIDÍME SE V SEDLČANECH.

 

 

[26.5.2014]

Pokračování  Motul Cupu

 

už tuto sobotu 31.5.2014 v Třebízi

Buell a Motul Cup - Krásná Lípa

 

Ani počasí nepřekazilo parádní závody na pěkně připravené trati.

 

Fotogalerie Lucie Burešová

[19.5.2014]

Pokračování Buell a Motul Cupu

 

Další závod seriálu Buell a Motul Cupu se jede už tuto sobotu 24.5. v Krásné Lípě u Chomutova.

 

 

 

[15.4.2014]

Organizovaný trénink - Slapy

 

Tento víkend uspořádalo vedení motokrosu SMS Střední Čechy ve spolupráci s majitelem motokrosové trati Slapy Milošem Neužilem a za odborného vedení trenéra Radka Tomana jednodenní organizovaný trénink pro děti a mládež. Účastnilo se 32 jezdců od 6 do 20 let v kubaturách 50, 65, 85, MX2.

Náplní tohoto tréninku byla výuka techniky jízdy, nácvik jednotlivých motokrosových prvku jako jsou zatáčky, starty, skoky, proskakováky - které byly speciálně k tomuto tréninkovému účelu postaveny majitelem trati.

Nedílnou součástí tohoto dne byla i teoretická příprava na závod pro začínající jezdce 6 – 10 let. Organizovaný trénink byl ukončen simulovaným závodem o 2 jízdách.

Počasí se vydařilo bez deště, během dne se trať kropila a po celou dobu byl přítomen sanitní vůz s lékařem, který naštěstí nebylo potřeba využít. Cílem takovéhoto tréninku je pomoci začínajícím jezdcům a podpořit je v tomto sportu.

Další termín organizovaného tréninku je 3.5. v Třebízi.

Počet účastníků je omezen, proto je nutné se přihlásit nejpozději do 28.4. telefonicky – 602 104 692 nebo mailem – mifamoto@centrum.cz

Pro účast není nutné vlastnit licenci ani být veden ve Středních Čechach.

 

Fotogalerie – Michaela Vlčková

[23.4.2014]

BUELL CUP/MOTULCUP -Kříše u Břas

 

O uplynulém víkendu pokračoval seriál Buell a Motul Cupu v Kříši u Břas. Závodníků se sjelo kolem 200. Pořadatelé trať připravili výborně a přálo jim počasí, noc před závody trať krom pořadatelů pokropil i déšť. Přesto byl dopoledne povrch ideální. Odpoledne už trať trochu vysychala, přesto kropení nebylo potřeba a během dne trať opět zavlažilo pár dešťových přeháněk. O velmi zajímavou diváckou podívanou se podobně jako v Kramolíně postarali ve třídě MX2 Tomáš Paul a Jan Kučera, kteří mezi sebou po celou dobu bojovali o první "flek"  a diváci tím pádem mohli vidět velmi napínavý závod. Vítězil Paul. Ovšem závodilo se i v ostatních kubaturách. Výsledky najdete pod článkem. Závody se vydařili a o pěknou atmosféru se postarala i značná divácká účast a to 1050 platících diváků. Další pokračování seriálu je 24.5. v Krásné Lípě u Chomutova.

 

Kříše 85/65 ccm

Kříše 125 2T

Kříše Hobby Open

Kříše MX2 (125)

Kříše Open

Kříše Veterán

 

Fotogalerie - Michaela Vlčková

Fotogalerie - Olča71

[6.5.2014]

Organizovaný trénink - Třebíz

 

V sobotu 3.5.2014 pořádalo SMS Střední Čechy druhý organizovaný trénink motokrosu pro děti a mládež na trati v Třebízi. Místní pořadatel Kossta racing v čele s rodinou Štrosových připravil celý areál skutečně profesionálně včetně jejich vyhlášené kuchyně a občerstvení, které je u jezdců a jejich doprovodů velmi oblíbené.

Bohužel však tentokrát celé akci nepřálo počasí tak jako na Slapech, kde bylo sucho a teplo. V Třebízi byla trať po předchozích deštích bahnitá a silné ochlazení (pouze 5°C) se podepsalo na účasti jezdců. Z původně 42 přihlášených jich dorazilo pouze 16. Ti však rozhodně nelitovali, protože nácvik techniky na tomto velmi težkém terénu, který celý den "pilovali" pod vedením trenérů Aleše Doležala a Ericha Poura jim při podobných podmínkách na závodech ušetří spoustu sil. Což bylo vidět už při odpoledních kontrolních rozjížďkách, které probíhaly v ostrém závodním tempu.

Součástí dne byla i teoretická výuka a rady jak zapojit fyzický i kondiční trénink zaměřený na rovnováhu (takzvaný balanční trénink) do přípravy mladých jezdců.

Nakonec i přes nepřízeň počasí dopadlo vše dobře a hlavně bez zranění.

Termín třetího organizovaného tréninku, který plánuje ještě letos SMS Střední Čechy uspořádat se včas dozvíte na našich webových stránkách a facebooku (MIFAMOTO, BUELL CUP)

 

Fotogalerie Lucie Burešová

 

[7.4.2014]

Pozvánka na další podnik seriálů!!!

[27.3.2014]

BUELL A MOTUL STARTUJÍ V KRAMOLÍNĚ !!!

[25.3.2014]

SMS KALENDÁŘ 2014 KE STAŽENÍ: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[20.3.2014]

Pozvánka na organizované tréninky SMS Střední Čechy

 

 

 

[30.1.2014]

Tak konečně můžeme nabídnout kalendář Buell a Motul Cupu 2014, který byl včera schválen. Ještě se připravují drobné změny v pravidlech, ale již ted Vám můžeme oznámit novinku na tuto sezonu.

1. bylo schváleno, že první 3 jezdci z lic. B z každého SMS ze sezony 2013 mohou startovat na celém seriálu MMČR - MX2 a OPEN a lic. B.,

 

2. celého seriálu MMČR se mohou s lic. B. zúčastnit jezdci do 21 let, další novinky k sezoně 2014 zveřejníme v nejbližších dnech.

 

Zahájení sezony pro jezdce SMS Střední Čechy 18.3.2014 od 17h v pivovaru MMX v Letech u Dobřichovic. (předání licencí, kalendářù, formulářù, potřebnych informaci,...) kalendář Buell a Motul Cup 2014 Prosíme odevzávejte žádosti o licence, abychom stihli vše včas vyřidit.

 

 

 

[7.1.2014]

Vážení jezdci, zde je pár bodů k nové sezoně 2014 - kalendář závodů bude zveřejněn do konce ledna - pořádeme 12 závodů, kdy každá kubatura má serial 6 bodovaných závodů - startovat budou kubatury 65, 85, 125 2T, MX2 OPEN, VETERAN, HOBBY MX2, HOBBY OPEN - při vybraných podnicích budou startovat i třídy Veteran clasic, MMČR žen - vše bude včas zveřejněno. Vyřizování žádostí o licence je v plném proudu, žádosti zasílejte na adresu:

Miroslav Bureš, Prostřední 269, 252 29 Lety

bottom of page